Marka

LA TEZZA  "UNIKALNA ELEGANCJA wśród TOREBEK"

LA TEZZA to marka autorska, tworząca współczesne torebki i akcesoria skórzane oraz z materiałów odzyskanych, projektowane z najwyższym kunsztem, wykonane w krótkich seriach przez najlepszych polskich rzemieślników, dedykowane szykownym kobietom i mężczyznom, których cechuje elegancja. LA TEZZA to kontynuacja marki Joanna Kruczek, wyróżnionej prestiżowymi nagrodami, m.in. "LWICA BIZNESU" w plebiscycie magazynu LAW BUSINESS QUALITY. Marka LA TEZZA by Joanna Kruczek słynie ze spektakularnych kolaboracji ze znanymi polskimi i światowymi firmami: AUSTRALIAN GOLD, HEGOS MILANO, LEXUS, AVAASI New York, BADURA, PRAVDA. Jej kolekcje  cechuje nacisk na elegancję, dopieszczenie formy i każdego detalu, a także podkreślanie kobiecości – tak, aby klientki używając naszych wyrobów mogły zawsze czuć się wyjątkowo. Marka jest obecna w Polsce i za granicą.

 

LA TEZZA by Joanna Kruczek to jedyna marka w Polsce,  której wzory toreb ORIGAMI i WOMAN objęte są PATENTEM.

 

Wspólnie z klientkami LA TEZZA dba o planetę i zmniejszenie zużycia toreb jednorazowego użytku, upowszechniając nową kulturę zakupów z własną torebką, która choć pojemna, wciąż dodaje Ci szyku. Dlatego wybieraj #shopperbags La TEZZA !
Marka stopniowo wdraża projekt wykorzystania surowców, których proces pozyskiwania nie szkodzi środowisku, jest bardziej przyjazny naszej planecie lub powstają z surowców odzyskanych.

 

LA TEZZA ... Twoja wymarzona torebka !

Marka

W portfolio marki LA TEZZA by Joanna Kruczek znajdują się prestiżowe nagrody:

LIDER WŚRÓD TOREBEK DLA KOBIET BIZNESU  magazynu BUSINESSWOMAN&LIFE

LWICA BIZNESU magazynu LAW BUSINESS QUALITY

KOBIETA CHARYZMATYCZNA magazynu WHY STORY

LIDER Z POWOŁANIA w kategoriach LIDER W SZTUCE MODY oraz LIDER SPOŁECZNY kapituły magazynu WHY STORY i GRUPY RMF