Projektowanie indywidualne

TWOJA TOREBKA

Joanna Kruczek to jedyna polska projektantka, z którą możecie Panie zaprojektować torebkę. Spotkania z Joanną odbywają się w  cudownej, twórczej atmosferze powstaje INDYWIDUALNA TOREBKA.

Usługa indywidualnych projektów torebek  powstała  z myślą o wyjątkowych osobach. Kobietach, które mają charakter, poczucie estetyki i wyrobiony styl.

Ich pragnienie wyróżnienia się i posiadania rzeczy designerskich, których nie ma nikt inny idzie w parze z docenianiem kunsztu najlepszych polskich rzemieślników.

UNIKATOWOŚĆ

Oferowana przez Joannę Kruczek usługa projektowania indywidualnego jest naprawdę unikatowa. Polega na połączeniu marzeń przyszłej Właścicielki w realną, stylową całość.

Ponieważ to Klientka decyduje o finalnym wyglądzie zewnętrznym i wewnętrznym – torebka będzie niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

Do każdego indywidualnie zaprojektowanego modelu torebki Joanna Kruczek dołączy Certyfikat potwierdzający istnienie tylko jednego na świecie egzemplarza.

PERSONALIZACJA

Torebka projektowana na zamówienie z pewnością  pozwoli podkreślić  styl i indywidualność Właścicielki. Wybierając pracownię projektantki zamiast sklepu z galanterią, można liczyć na spersonalizowany projekt, którego nie zobaczymy u nikogo innego i który pozwoli czuć się z torebką by Joanna Kruczek niepowtarzalnie.

ODNOWIENIE TOREBKI

Joanna Kruczek działając w duchu SLOW FASHION zaprasza do skorzystania z usługi odnowienia ulubionej torebki. Wymieniamy rączki, podszewki, maskujemy rozdarcia i wysyłamy torebkę do SPA gdzie poddawana jest pielęgnacji najlepszymi środkami do skóry naturalnej.

Rezerwacje terminów na spotkanie z Joanną
tel. +48 792831226

email kontakt@joannakruczek.com